Skákání, klouzání, lezení, prolezání. V centru se otevře Lvíčkov
Zábavní park v centru Prahy se otevře v červnu v Máji Národní. Foto: Lvíčkov

Skákání, klouzání, lezení, prolezání. V centru se otevře Lvíčkov

9. dubna 2024 07:30
Autor: Cen
Svět plný her, zábavy, veselých zážitků a dobrodružství se dětem a jejich rodičům během června otevře v novém rodinném zábavním parku Lvíčkov. V pátém patře zrekonstruovaného obchodního centra Máj Národní najdou místo, kde si mohou kdykoliv kvalitně užít společné chvíle přesně podle svých představ. 

Vzduchové bludiště, Zipline míčkový bazén s miliony míčků, kolotoč, lezecká stěna, klouzačky, Soft Play hřiště, Mini City, tobogán, trampolíny, Ninja prolézací dráha, dětský bagr s míčky, arkádové hry, venkovní dětské hřiště s dráhou pro elektrická autíčka a několika naprosto unikátními, v České republice dosud nevídanými atrakcemi…. Ve Lvíčkově, největším rodinném zábavním parku v centru Prahy, je připraveno bezpočet vnitřních i venkovních aktivit přirozenou formou podporujících všestranný rozvoj dětí. To vše v pohodové atmosféře, v bezpečném, čistém, inspirativním prostředí, každý den a za každého počasí.

„Ve Lvíčkově se těšíme na všechny děti a samozřejmě také na jejich rodiče, prarodiče a další dospěláky. U nás se mohou z pouhého doprovodu proměnit v aktivní účastníky her anebo mohou v klidu odpočívat – to je jen na nich. Náš personál je nejen přívětivý, ale také náležitě jazykově vybavený, takže rádi přivítáme i návštěvníky, kteří nehovoří česky,“ říká Halyna Lizanets, provozní manažerka rodinného zábavního parku Lvíčkov.

Skákání, klouzání, lezení, prolezání… A také mlsání! Stačí jeden pohled do menu restaurace U Lvíčka a je jasné, že tady si pochutná každý. Na výběr jsou zdravé dobroty, jako cuketové a mrkvové koláčky či zeleninové tyčinky a mrkvové hranolky s jogurtovým dipem, i klasický párek v rohlíku, kuřecí nugetky s hranolkami a zeleninou nebo třeba těstoviny s rajčatovou omáčkou. Mezinárodní kuchyni reprezentují tradiční španělské churros či wafle v nejrůznějších variacích. Nechybí ani veganské a bezlepkové verze oblíbených dětských jídel, jako jsou pizzy, sendviče a sladké dezerty. Součástí Lvíčkova je nejen restaurace, ale také speciální obchod s dárkovými předměty.