Starosta Novotný taxikářem
Pavel Novotný jako řidič a hlavní tvář oblíbené soutěže. Foto: archiv

Starosta Novotný taxikářem

7. října 2019 11:46
Autor: TZ, red
Kontroverzní moderátor, starosta a influencer řádí v taxíku. Ovšem ne jako pasažér, ale jako řidič a hlavní tvář oblíbené soutěže, která se vrací zpět. To, že má Pavel posuzovat lidem jejich IQ, byla prý ta nejbláznivější nabídka, co kdy v životě dostal. Na pořad IQ Taxi se můžete těšit každý pracovní den už od října.

Populární vědomostní soutěž pod názvem IQ Taxi se od dnešního dne vrací zpět v inovované verzi na televizní obrazovky. Ta se bude vysílat každý pracovní den od 17:20 na televizní stanici TV Joj Family v čele s Pavlem Novotným. Od minulého roku se pořad vysílá i na slovenské stanici TV Joj a průvodcem je frontman skupiny Desmod a osvědčený televizní showman Kuli.

Pavel Novotný se jako velmi netypický moderátor prosadil už v mnoha soukromých i internetových televizích a nyní měl možnost všechny svoje zkušenosti zúročit v naprosto odlišné disciplíně.

„Byla to nejbláznivější nabídka mého života. Já že budu posuzovat lidem IQ? To je největší fór,” říká Pavel. Tvrdí, že mu nebude vadit, pokud ho diváci budou srovnávat například s Alešem Hámou či Tomášem Matonohou, kteří soutěž v minulosti moderovali na veřejnoprávní televizi.

„Celkem jsme na výhrách rozdělili několik set tisíc korun, ale pořád jsem stejně největší výhra já! A v taxíku konečně ukážu i svoji přívětivou tvář, která má tak známý a nezaměnitelný hlas,“ dodává Novotný.