Stop Zevling se blíží

Stop Zevling se blíží

10. září 2014 14:38
Již poosmé se uskuteční Open air akce Stop Zevling. Letos poprvé bude tento volnočasový festival rozdělen do dvou dnů. Tradiční program se nově rozšíří o den, který si užijí především rodiny s dětmi.

Celá akce se odehraje o víkendu 13. – 14. září na pražském sídlišti Černý Most, kde můžete dát stopku „zevlování“. Hudbou, sportem a zábavou. Vstup je zdarma.

Letošní ročník se nově zaměří i na rodiny s dětmi. Nedělní FAMILY Jam vypukne v okolí místního kreativního a volnočasového centra Plechárna v 10 hodin ráno. Děti se mohou těšit na hry, pohádky, kapely, divadlo pro nejmenší, doprovodný hudební program nebo promítání filmů.

Samotný festival odstartuje již v pátek 12. 9. 2014 WARM UP večírkem. Díky Kinobusu Dopravního podniku Hlavního města Prahy je pro návštěvníky připraveno promítání českého snímku s názvem Polski film.

Sobotní program bude rozdělen do dvou sekcí. V areálu ZŠ Vybíralova se uskuteční SPORT Jam, který nabídne široké spektrum sportovních aktivit. Zájemci si budou moci zahrát fotbal, streetball, nohejbal, petanque, ping pong nebo free croquet a získat věcné ceny.

Pestrá sportovní klání doprovodí hudební produkce Djs, např. Adzi, Probe a Reverz. Na jednotlivé aktivity se zdarma provádí registrace prostřednictvím webu www.stopzevling.cz.

Hlavní hudební program se uskuteční v rámci sekce STREET Jam v areálu Plechárny od 16 hodin. Celým programem Vás provede speaker Poeta, který na pódiu přivítá známé Djs, producenty a rappery, např. DJ Lil Rowa, DJ Kolack, Lonely virgin robots, Pharaoh Galactic + WS, U-Cee & Boldrik, La 4 a DJ Wich.

Místní skatepark bude v sobotu od 12:30 hostit velké finále skateboardové tour pro nesponzorované jezdce a best trick contesty.
Sekce STREET Jam nabídne také Koloběžky Jam a těšit se můžete i na stand-up comedy Petra Vydry a Dominika Heřmana Lva Na Zevláka.

Originální módní kousky, doplňky či ručně dělané šperky budete mít šanci získat v Zevlmarketu a na Grafficon Zone můžete ocenit graffiti exhibici.