Světelný lunapark Winter Wonderland poprvé u nás
Winnter Wonderland bude otevřen každý den od 15 hod do 22 hodin. Foto: PR Soup

Světelný lunapark Winter Wonderland poprvé u nás

28. října 2023 15:18
Autor: Alo
Největší světelný lunapark v Evropě otevírá své brány 4. listopadu v outdoorovém parku v Letňanech. Zářivý svět plný zázraků, pohádek a fantazie potěší malé i velké návštěvníky. Prožijí kouzelnou cestu do říše světel, dobrodružství a zábavy. A ti první dostanou i dárek.

Obrovský světelný zábavní park plný světel a atrakcí přiváží poprvé do Prahy společnost JVS GROUP, za kterou stojí projekty jako jsou výstavy Cosmos Discovery, Titanic, Tutanchamon nebo zábavní park Šmoulové. Světelný lunapark Winter Wonderland rozzáří obrovskými světelnými instalacemi rozlehlý park přímo před OC Letňany. 

„Inspirovali jsme se největším světovým světelným parkem Glow Garden v Dubaji. Stavíme v Praze obrovský lunapark, zářivý svět pohádek a fantazie, který bude plný velkolepých světelných instalací, interaktivních atrakcí a zábavy. Setkáte se tu s Popelkou, Šípkovou Růženkou, Kráskou a Zvířetem, Pinocchiem i Lvím královstvím. Projdete se podmořským bludištěm, zahrajete si na ohromný světelný klavír nebo si zatančíte s tučňáky. Najdete tu labutí jezero i jednorožce, africkou savanu, obrovského krokodýla i nádherný mluvící strom. Právě interaktivní atrakce jsou novinkou, která ze světelného parku dělá to nejlepší místo zábavy pro celou rodinu,“ popisuje nový světelný lunapark Květa Havelková z týmu JVS Group.