To je ponošeníčko! Soutěž krásy přichází s vlastní kolekcí sportovního oblečení
Barvy a celkový styl jsou elegantní a přidávají na ženskosti. Foto: Česká Miss ESSENS

To je ponošeníčko! Soutěž krásy přichází s vlastní kolekcí sportovního oblečení

23. ledna 2021 11:54
Autor: red
Jednou z hlavních myšlenek České Miss ESSENS je aktivní a zdravý životní styl. Díky tomu tato tradiční soutěž krásy přichází na trh s vlastní sportovní kolekcí, která je kombinací nejen funkčního sportovního oblečení, ale i dokonalého stylu. 

Soutěže krásy mohou být často vnímané jako povrchní, tedy zaměřené jen na krásu tváře. Ale pravda je jinde, Česká Miss ESSENS zastává myšlenku ve zdravém těle zdravý duch. A proto jedna z aktivit na podporu této myšlenky je tvorba vlastní kolekce sportovního oblečení, která je prozatím jen pro dámy.

Jedním z rozhodujících parametrů byla samozřejmě funkčnost materiálu, střih, ale také podpora české ekonomiky a českých společností. Firma Draps, která se na tomto projektu podílela, je již dlouhodobým a uznávaným partnerem soutěže.

„Barvy a celkový styl jsou velmi elegantní a přidávají na ženskosti. Pro historicky první kolekci sportovního oblečení České Miss ESSENS jsme se rozhodli pro barvy černou, zlatou a bílou, které jsou oficiálními barvami soutěže,“ informovala ředitelka soutěže Veronika Farářová.

Tuto unikátní kolekci nafotily vítězky minulého ročníku Klára Vavrušková, která získala třetí místo na světové soutěži Miss Earth a titul Miss Earth Water 2019, Karolína Kokešová, jež se stala světovou vítězkou soutěže Miss Global v Mexiku a Barbora Hodačová, Česká Miss 2019.

„Když jsem měla možnost poprvé si vyzkoušet sportovní kolekci České Miss ESSENS, byla jsem opravdu překvapená, jak úžasně seděla a jak byla na těle příjemná. Myslím si, že každou ženu pro trénink povzbudí stylové, a hlavně příjemné sportovní oblečení. A jelikož je sport velkou součástí mého života, tak je pro mě nová kolekce víc než ideální,“ prozradila Bára Hodačová, Česká Miss 2019.

Fotografie vznikly v partnerském fitness John Reed, o vizáž se postarali vizážisté z ESSENS Budoiru a úpravu vlasů mělo na starosti kadeřnictví Franck Provost.