To není hezký pohled: Zahraniční bezdomovec mu upravil fasádu

15. března 2016 16:28
Autor: red
Krátce před nedělní půlnocí přijala městská policie oznámení na linku tísňového volání, že v ulici Platnéřská dochází k fyzickému napadání muže. Toho strážníci na popsaném místě našli se zakrváceným obličejem. Co bylo příčinou jeho napadení, se zjistit nepodařilo. Napadený skončil v nemocnici, útočník s pouty na rukou na služebně policie.

Po příjezdu k místu události hlídka městské policie z Prahy 1 spatřila skupinku bezdomovců. Zraněný muž seděl na zemi, nohy měl přikryté dekou, která byla potřísněná krví a v obličeji měl mnoho podlitin a krvavých zranění.

Uvedl, že seděl opřený o zeď budovy a odpočíval, když tu z ničeho nic k němu přistoupil muž a několikrát ho kopl do obličeje. Snažil se zakrýt si obličej rukou, protože pachatel v útoku nadále pokračoval. Poté prý dostal několik ran do břicha.

Pachatele útoku strážníci našli o několik metrů dál. Osmatřicetiletý cizinec se odmítl k celé události vyjádřit. Muž, který vše viděl, potvrdil slova napadaného. Pro podezření ze spáchání trestného činu hlídka muže, který měl po útoku ještě boty od krve, zadržela a předala přivolané hlídce Policie ČR. Zraněného strážníci očistili a přivolali mu záchrannou službu, která ho odvezla na ošetření do nemocnice.

Napadený bezdomovec

foto-napadeni-2-nahled

foto-napadeni-1-nahled