Úplně v pohodě, můžete se mnou. Žena zapomněla, jak to rozjela

8. ledna 2017 20:02
Autor: red
Nabouraný osobní vůz chtěla řídit žena, která o sobě tvrdila, že je „v pohodě“.  Z místa nehody, ke kterému nedokázala sdělit bližší podrobnosti, ujela. Byla pod vlivem alkoholu. 

Ve čtvrtek si dopoledne při běžné hlídkové činnosti v  Zbraslavi strážníci povšimli osobního vozu, který měl rozbité pravé okno na straně spolujezdce. Z důvodu podezření z krádeže vloupáním do auta celou věc začali blíže prověřovat. Situace však dostala zcela jiný rozměr. K poškozenému vozu přišla žena, která do něj usedla a chtěla s ním odjet.

Vzhledem k tomu, že špatně artikulovala, nepřesně se vyjadřovala, její řeč nebyla souvislá a ani zřetelná, rozhodla se hlídka městské policie, po zjištění totožnosti, u ní provést orientační dechovou zkoušku. Ta prokázala více jak 1,5 ‰ alkoholu. Na dotaz strážníků, zda hodlá vůz řídit, čtyřiašedesátiletá žena odvětila: „Úplně v pohodě. Můžete jet se mnou.“

A stála si za svým tvrzením, že alkohol požila večer před tím, a to jen tři deci vína. „Úplně v pohodě“ celá situace tolik nebyla, jelikož kromě rozbitého okénka byla nabouraná celá pravá strana auta se znatelnými stopami po omítce. Bližší informace o poškození vozu se strážníkům zjistit nepodařilo. Žena uvedla, že byla tak v šoku, že do žádné nemovitosti nenarazila. Celým případem se nadále zabývá Policie České republiky.

Vaše komentáře
Vložit komentář
* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.

K tomuto článku ještě nebyl vložen žádný komentáře. Buďte první!