Usrkával pivo desítky minut, pak surově knokautoval barmanku

21. července 2017 19:40
Autor: TZ
Ve čtvrtek večer přišel na Žižkově do baru v ulici U Kněžské louky přišel neznámý muž. V klidu se posadil na bar a objednal si pivo. To usrkával dlouhých dvacet minut. Při tom si stihl i vyřídit telefonát. Pak ale přišlo něco, co především servírka nečekala.

Přibližně pět minut po půl šesté přeskočil z ničeho nic zákazník barový pult. Potom okamžitě otevřel zásuvku, kde měla barmanka uloženou hotovost, a snažil se peníze si přisvojit. V tom se mu ale žena snažila zabránit.

„Lupič chtěl peníze za každou cenu a tak barmanku udeřil několikrát loktem do obličeje, čímž jí zjevně knokautoval a žena upadla na zem do dveří místnosti za barem. Hledanému tak už nic nebránilo v tom, přisvojit si hotovost ve výši téměř dvacet tisíc korun,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Byť již obohacen, nechtěl nechat zjevně nic náhodě. A tak došel do vedlejší místnosti za otřesenou ženou a v ataku pokračoval. Barmanku popadl za vlasy a smýkal s ní po místnosti do té doby, než ji zatlačil na záchod, kde ji zavřel.

Po tomto brutálním útoku se snažil z podniku odejít. V tom mu ale bránily dveře, které za normálních podmínek otvírá obsluha na dálku bzučákem. A jelikož nebyl nikdo, kdo by násilníkovi „zabzučel“, jednoduše dveře vytrhl ze zárubní a z podniku odešel neznámo kam. Případ prošetřují kriminalisté třetího policejního obvodu, agresivního muže se zatím nepodařilo dopadnout.

Vaše komentáře
Vložit komentář
* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.

K tomuto článku ještě nebyl vložen žádný komentáře. Buďte první!