Už ve čtrnácti pil jako o závod, nezastavil se ani na narozeniny!
Na oslavu narozenin dorazil i Michal David. Foto: archiv La Bodeguita Del Medio

Už ve čtrnácti pil jako o závod, nezastavil se ani na narozeniny!

3. srpna 2017 22:00
Autor: red
Poslední červencový den oslavil své 15. narozeniny oblíbený kubánský (cocktail) bar v Praze La Bodeguita Del Medio. Občanský průkaz mu přišli vystavit například Dara Rolins, Zuzana Belohorcová, Ladislav Hampl, Veronika Kašáková, Veronika Lálová, David Kraus s Bárou Strýcovou, Bára Mottlová, Kateřina Kristelová, Ondřej Pavelec, Tomáš Řepka, Michal David, Petra Svoboda, Petr Janda, Peter Nagy, Tomáš Novotný, Anička Slováčková, Ladislav Špaček, Radek Štěpánek a spousta dalších známých tváří a významných osobností.   

Dara Rolins, hlavní hvězda večera, věnovala baru jako dárek zbrusu novou píseň z jejího nového alba, které vychází letos v létě. Bohatý program večera doprovodila i skupina F-CUBA a své boky všichni parádně rozhýbali při Tradicion „Dance Show“. Nouze nebyla o míchané nápoje, výborné jídlo a o aroma kubánských doutníků.

„Shodou okolností jsem zde v roce 2002 byla na otevírací party, je až k nevíře, jak ten čas letí. Chodíme sem s Patrikem docela často, máme rádi zdejší atmosféru, která nás vždy dobije – příjemní lidé, výborná hudba a pití. Jsem moc ráda, že jsem právě na tyto narozeniny byla pozvána a navíc jsem představila svůj nový hit léta!“ prozradila nám Dara Rolins.

p-janda-a-p-nagy-img-8735

Petr Janda (vlevo) a Peter Nagy se na párty dobře bavili

V prvním patře je první cigár club v ČR COHIBA ATMOSPHERE, kde je možné si zakoupit členství a užívat si v soukromí koňaků, nákup exkluzivních doutníků a hlavně se tam může kouřit!

Takovou party v Kaprově ulici si nemohla nechat ujít ani kráska z Miami Zuzana Belohorcová: „Tyto narozeniny mi určitě nemohly uniknout, s Vlastou máme rádi dobré jídlo i pití a to vše tady je. Já miluji klasiku Mojito, to je prostě známka Kuby! Dnes se mi naskytla příležitost okusit i s mými rodiči Mojito Especial, fakt si to užíváme.“

Své dojmy sdělil zpěvák a muzikant Petr Janda: „Byl jsem nedávno na Kubě a vše mně připomnělo, jak jsem byl před mnoha lety i zde v Bodeguitě. Ještě mám někde schovanou VIP kartu, tak si jí musím najít, až děti vyrostou a zase začneme brouzdat Prahou, tak víme kam.“

„Když mi byla doručena pozvánka k 15. narozeninám, nemohl jsem si tuto akci nechat ujít. Je tu vždy dobrá nálada, příjemná obsluha a vše tak nějak do sebe perfektně zapadá!“ řekl Michal David.

Na oslavu narozenin klubu přišel také David Kraus s přítelkyní Bárou Strýcovou a hudebníkem Milanem Šenkim. „Založili s Milanem romskou kapelu Gipsy Brother, kde jediným bílým je právě David.

„S touto partou bychom rádi uspěli i ve světě a věříme si i díky tomu, že v ní hrají samé romské hudební legendy. Již na konci léta představíme první video klip a bude to pecka,“ popsal své dojmy David.

Mezinárodní oslavu narozenin si užíval i Peter Nagy: „Miluji Kubu a způsob, jakým se Kubánci dovedou bavit. To je to nejlepší, co se dalo z Kuby dovézt sem do Prahy. Tady je záruka, že se člověk nebude nudit. Latinská, veselá a nezakomplexovaná atmosféra strhne všechny.“

Vaše komentáře
Vložit komentář
* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.

K tomuto článku ještě nebyl vložen žádný komentáře. Buďte první!