V Praze 11 můžete soutěžit O zlatý klíč

15. března 2021 11:30
Autor: TZ, red
Letošní již dvanáctý ročník literární soutěže je určen obyvatelům a příznivcům Jižního Města s tématikou právě Jižního Města. Žánr není omezen, může to být fejeton, pohádka, báseň, povídka, i sci-fi, fantasy.

Literární soutěž O zlatý klíč pod záštitou radního pro sport, kulturu a volný čas Jana Stárka (TOP-STAN) se vyhlašuje ve dvou věkových kategoriích: do 15 let a nad 15 let neomezeně.

V každé kategorii budou vyhlášeni autoři nejlepších prací bez ohledu na žánr. Podmínkou pro zařazení do soutěže je, aby přihlášené literární dílo bylo původní, dosud nepublikované, maximální rozsah díla jsou tři normostrany.

Své práce posílejte do 30. června pouze v elektronické podobě v jednom z těchto formátů: PDF, DOC, nebo DOCX na adresu: zlatyklic@praha11.cz. Nezapomeňte uvést jméno, mailovou adresu, adresu bydliště a věk, případně telefonický kontakt, u žáků a studentů i adresu školy.

Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhne v rámci Dnů Prahy 11 a nejlepší práce budou zveřejněny na webových stránkách Prahy 11.