V Praze vystoupí Men4Queen, nemá to být laciná svlíkačka
Foto: Men4Queen

V Praze vystoupí Men4Queen, nemá to být laciná svlíkačka

28. prosince 2023 10:22
Autor: red
Celovečerní představení pánské taneční skupiny Men4Queen představuje pánskou show na evropské úrovni. Žádná laciná „svlíkačka“! Čeká vás strhující 90minutové představení, které vás nenechá v klidu. Nejenže uvidíte nádherná muskulaturní těla tanečníků, ale také nebezpečné akrobacie, tanec a zažijete mrazivou vášeň a potěšení! To je jinými slovy MEN4QUEEN STRIP STORY SHOW.

Men4Queen je mezinárodní tým tanečníků, jehož posláním je zboření mýtů o vnímání pánského striptýzu jakožto vulgární a laciné podívané. Snaží se je posunout směrem k umění a divadlu. A to se jim daří! 

Umělci umožňují moderním uspěchaným ženám, které nemají čas samy pro sebe, zažít zábavu na úrovni, u které se nemusí červenat. Zcela nový formát striptýzové show vznikl pod taktovkou zkušeného režiséra a komika JK Sancheze.

Ten svůj talent již brzy představí právě v největší show této branže v Evropě. Kombinace audiovizuální podívané, standupu a prvotřídní choreografie tvoří dojemnou, podmanivou a zábavnou představu oslovující ženy všech věkových skupin.  

„Nebylo zprvu jednoduché přetvořit vizi a celkové pojetí klasického pánského striptýzu. Dodnes je spousta skupin zaměřených na tento druh zábavy, ale stále se potácí na hranici 90. let. Nejen co se tance, výpravy a provedení týče, ale také práce s publikem a jak jej vnímat. Snažil jsem se vytvořit formát, který by mohl konkurovat muzikálům či velkým galashow programům. Divák, a záměrně říkám divák, protože na naší show jsou vítaní také pánové, se může těšit nejen na vypracovaná těla všech protagonistů, ale také na velkolepé choreografie, akrobacii, komediální standup, zpěv a tak dále,“ láká JK Sanchez na své dílo. 

V rámci nevšední zážitkové show můžete očekávat nejen bezpečné a působivé prostředí pro oslavu ženské síly a krásy, ale také právě kvalitní standup, emotivní choreografie nebo jedinečné hosty, kteří dodají show další rozměr a nezapomenutelnou atmosféru.

Strip Story Show v Kongresovém centru v Praze se uskuteční 20. ledna 2024.