Veletrh PO ŠKOLE! Vyberte si kroužek

26. srpna 2014 18:12
Karlovo náměstí v Praze přivítá dětský veletrh PO ŠKOLE! O víkendu 30. – 31. 8. bude patřit dětem, pro které je po oba dny připraven veletrh kroužků a volného času.

Náměstí ožije dvojicí šapitó s ukázkami kroužků, dále koncertním jevištěm, středověkou osadou, stany s aktivními ukázkami dílen, kvízy, hrami a soutěžemi, elektrickými autíčky, motorkami či vodními skútry ve velkém bazénu.

Rodiče a jejich děti si nejen mohou vyzkoušet různé druhy kroužků, ale také se do vybraného kroužku na místě zapsat.

O občerstvení se postarají pražské restaurace, které připraví speciální dětské menu z českých domácích surovin, nebudou chybět sladkosti a zmrzliny.

Na své si přijdou i rodiče, v „paletkové kavárně“ dostanou skvělou kávu.

Zvláštní pozornost si zaslouží jeviště, na kterém se mj. odehraje koncert Příhody kluka BomBarďáka a vystoupení folckrockové kapely Traband.

Veletržní dění bude po celý víkend doprovázet Rádio Po škole! Rádio přinese zábavné informace o programu a dění na veletrhu.

Organizátorem je DDM Praha 3 – Ulita. „O děti, které nás navštíví, se od sobotního rána do nedělního večera postarají pracovníci 15 pražských domů dětí a mládeže a dalších 15 neziskových volnočasových organizací,“ uvádí ředitel DDM Praha 3 – Ulita, Josef Chmel.

Vstup na veletrh bude pro všechny zdarma.