Velkolepá módní událost v Praze! Vrací se Unique Fashion Week
První náměstek primátora Jiří Vávra při předtstavení akce. Doprovázely ho sličné dámy. Karolína Bosáková, Bára Bergová, Bára Nesvadbová a Táňa Kovaříková (zleva).

Velkolepá módní událost v Praze! Vrací se Unique Fashion Week

31. července 2014 22:28
Autor: Redakce
Metropole se už počtvrté stane dějištěm očekávané módní události. Unique Fashion Week – Pražský týden módy – se uskuteční v hlavním městě od 8. do 14. září 2014.

„Myslím si, že módní show tohoto typu do naší metropole prostě patří a jsem rád, že se Unique Fashion Week nastálo usídlil v kalendáři pražských kulturních akcí. Poprvé jsem tuto společenskou událost navštívil minulý rok a mohu říct, že si nejen módní příznivci přijdou na své. A také doufám, že i letošní ročník bude tak zajímavý, jako ten předešlý,“ vyslovil přání 1. náměstek primátora hlavního města Prahy Jiří Vávra, který se stal jedním z garantů módní akce.

Unique Fashion Week (dříve Prague Fashion Week) je originální akcí. Přináší inspiraci ze světa, staví společně na jedno molo studenty, začínající i zavedené české návrháře a světové módní značky. Za dobu své existence se stal nejen velmi významnou módní, ale kulturní a společenskou událostí.