Vstupní test Milana Šteindlera: Dostavte se v pěkném spodním prádle
Foto: Zputnik /3X/

Vstupní test Milana Šteindlera: Dostavte se v pěkném spodním prádle

18. července 2020 07:16
Autor: TZ, red
Oblíbený „love song“ pražské elektro-punkové party Zputnik Všichni jsou svině se konečně dočkal svého videa. Režie se ujal scenárista a režisér Milan Šteindler, který si v erotikou jiskřícím klipu také zahrál.

Spojení kapely Zputnik a humoristy Milana Šteindlera se velmi dobře osvědčilo už při natáčení videoklipu ke skladbě Serotonin dopamin.
„Samozřejmě nám udělalo radost, když Milan řekl, že další náš klip zrežíruje a zprodukuje. Vybrali jsme skladbu Všichni jsou svině. Každá kapela má svůj hit a tohle je věc, která lidi baví od našeho vzniku. Tak jsme se shodli, že si zaslouží Milanův něžný dotek,“  říká bubeník Martin „Rusák“ Kadnár.

zputnik-aneta-praglova-klip-foto3 „Čím víc plánuješ, tím víc hrozí, že to nedopadne. Proto mě už od začátku bavilo, jak vznikal tenhle klip. Lokalita se vybrala den předem a scénář kluci vykopli večer před natáčením. Bylo super pozorovat, jak se ve zdánlivém chaosu pomalu rodil celý koncept i video samotné. Skvělým překvápkem byla i účast kameramana Aleše Harta, se kterým se potkávám na různých projektech už dlouho. Je pecka, že do tohoto punku šel s námi,“  doplňuje zpěvačka Aneta Práglová.

zputnik-vsichni-jsou-svine-klip-foto2 Milan Šteindler účastníky natáčení překvapil nejen výběrem spolupracovníků a herců, ale také svým požadavkem, aby se všichni dostavili v pěkném spodním prádle. Jeho svérázný vstupní test nebyl nic pro slabší povahy. Někteří to neustáli, vyděsili se a svou účast na klipu zrušili. Podle slov samotné kapely nakonec dorazili jen ti, co mají koule. Ale neberte to úplně doslova. V klipu rozhodně nechybí ani ženský, ani mužský element. Můžete se těšit na scény z mejdanu v tanečním klubu a extravagantní kreace, ze kterých oči jen přechází.

„Nakonec se sešlo pouze silné jádro, které okamžitě zafungovalo a vytvořilo perfektní atmosféru. Udělali jsme si skvělý mejdan spojený s natáčením. A ano, na spodní prádlo skutečně došlo. Rejža se musí poslouchat, takže když Milan zavelel, ať shodíme trika, nikdo neodmlouval. Po natáčení jsem si dělala srandu, že jsem si splnila svůj dávný sen a natočila své první soft porno,“  směje se Aneta.

Nečekejte ale žádné lacinosti. Milan Šteindler se jim při střihu obratně vyhnul a použil jen náznaky. O zbytek se musí postarat vaše představivost.

Zputnik je pražská elektro-punková skupina, která se dala dohromady v roce 2010. Prosazuje heslo „Kopírování podporuje hudbu“, není registrována v OSA a svou hudbu šíří zdarma. Všechna alba kapely jsou volně ke stažení na Zputnik.net