Výstaviště Praha v létě: Dětská lanová stezka, fitness, workout hřiště a veřejné grily
Pro osvěžení budou na Výstavišti venkovní sprchy a vodní atrakce. Foto: MHMP

Výstaviště Praha v létě: Dětská lanová stezka, fitness, workout hřiště a veřejné grily

4. července 2019 08:07
Autor: TZ, red
Výstaviště Praha zve návštěvníky na letní sezónu. Vedle atrakcí pro děti, vyžití pro sportovce a piknikových míst se otevřela letní zahrádka restaurace Pražan a nové bistro. Do spodní části areálu mohou nově Pražané projít přímo ze Stromovky. 

„Na léto jsme pro Pražany připravili hned několik novinek od lanové stezky uprostřed stromů přes fitness a workout hřiště až po nové bistro s občerstvením přímo u Stromovky. Celý červenec se také mohou Pražané zchladit v bazénu,“ popsal předseda představenstva společnosti Tomáš Hübl.

Dětskou lanovou stezku, fitness a workout hřiště a od poloviny července také piknikový prostor s veřejnými elektrickými grily najdou návštěvníci ve spodní části areálu Výstaviště.

Pro osvěžení budou na Výstavišti také nová pítka, venkovní sprchy a vodní atrakce.

Sportovci mohou vyrazit na moderní lezeckou (boulderovou) stěnu přímo u plaveckého bazénu a s dětmi do dětského cykloparku. Letní sportovní vyžití na Výstavišti doplní plavecký bazén. Návštěvníkům bude sloužit celý červenec a část srpna, kdy musí proběhnout údržba bazénu před novou sezonou.

V polovině července přímo u dětského hřiště se otevře také nová kavárna a cukrárna a ještě pro podzimní sezónu bude připraven nový gastropavilon. Od září by pak měla začít restaurace Pražan vařit vlastní ležák Pražan.