Vzbudili ji, na oplátku na ně vytáhla toaleťák
Ilustrační foto: archiv MP

Vzbudili ji, na oplátku na ně vytáhla toaleťák

21. května 2020 14:36
Autor: red
Žena, která usnula na lavičce, předvedla strážníkům své „vytříbené“ chování. Ti jí na oplátku „předvedli“ svou pravomoc. Pětašedesátiletou ženu předvedli na služebnu státní policie.

Vyjít při službě se všemi lidmi v klidu není vždy možné. Tentokrát se o tom přesvědčili v pondělí odpoledne strážníci z Prahy 13. Žena nedbalého vzhledu dřímala na lavičce na sídlišti v Řepích, což se nelíbilo kolemjdoucím, kteří se obrátili na městskou policii.

Obvykle postačí dotyčnou osobu vzbudit a po kontrole totožnosti vyzvat, aby místo opustila. V tomto případě se tomu tak nestalo, protože pětašedesátiletá žena vstala patrně levou nohou.

Po otevření očí se na konto strážníků snesla série sprostých nadávek. Ani to jí zřejmě nestačilo, proto tato dáma vytáhla ze své nákupní tašky role toaletního papíru a začala ho rozhazovat všude kolem sebe.

„Během krátké chvíle bylo zřejmé, že spolupracovat nebude, proto ji strážníci předvedli na policejní stanici. Své chování bude muset vysvětlovat správnímu orgánu," uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.