Zadnice vyšpulit, venkovní tělocvična se vrací! Profíci vedou zdarma lekce jógy, crossfitu a tance
Ve venkovní tělocvičně se příchozím věnují profíci. Foto: archiv

Zadnice vyšpulit, venkovní tělocvična se vrací! Profíci vedou zdarma lekce jógy, crossfitu a tance

10. září 2015 16:14
Autor: red
Venkovní tělocvična Reebok Be More Human Tour se vrací, aby si všichni sportovní fanoušci mohli na závěr léta užít cvičení na čerstvém vzduchu. Od soboty 12. září do středy 16. září budou v Praze na Letné zdarma lekce se špičkovými instruktory jógy, les mills, crossfitu a tance.

„Víme, že bez sportu se dá žít, ale s ním je život mnohem lepší. Nesportujeme totiž jenom proto, abychom byli lepšími sportovci. Cvičíme, protože se díky tomu stáváme lepšími lidmi. A to ve třech hlavních pilířích, které představuje delta v logu Reebok – fyzicky, mentálně i sociálně,“ říkají organizátoři sportovních dnů.

cviceni-letna1-nahled Cílem Be More Human je připravit všem současným, ale i budoucím sportovcům unikátní příležitost zacvičit si zdarma v plně vybavené venkovní tělocvičně. Po dobu pěti dnů je otevřena všem, kdo na sobě chtějí zapracovat nebo si vyzkoušet nové sporty. „Chceme totiž, abyste si na život se sportem vytvořili návyk. Abyste v něm pokračovali i po skončení Reebok Be More Human Tour. Abyste cvičením posílili svoje tělo a uklidnili svoji hlavu. Když budete fyzicky i mentálně silnější, více lidskosti už přijde samo. To je naším posláním,“ dodávají pořadatelé.

Každý den můžete vyzkoušet až pět různých lekcí a o víkendu dokonce osm. Joey Scafidi povede CrossFit, LesMills program vám představí Filip Kulštrunk nebo Katka Bradáčová. Jógu si zacvičíte například s Vaškem Krejčíkem a Katkou Bílkovou. O taneční lekce se postarají Dance Academy Prague by Yemi A.D. A to zdaleka nejsou všichni špičkoví lektoři, se kterými na sobě můžete zapracovat.

cviceni-letna3-nahled Jógamatky a další náčiní je mobilní tělocvičně k dispozici v dostatečném počtu. Stačí se jen registrovat na adrese www.bemorehuman.cz.

Navíc si hned u tělocvičny budete moct doplnit nebo oživit vás sportovní šatník špičkovými Reebok produkty se slevou. Jestli to pro vás bude motivace, nebo krásná a funkční odměna, už je jen na vás.