Cizinci řádili na Karlově mostě u ukřižovaného Krista
Autor: Redakce
Močili nejen na sousoší Kalvárie, ale i z Karlova mostu. Když se opilci za přihlížení dvou kamarádek vyprázdnili, ještě se „hecli“ a shodili do řeky plechovou náplň keramického odpadkového koše. Svůj fyzický výkon pak ocenili potleskem.
Jejich čin byl vidět na kameře, takže během chvíle dorazili na místo strážníci. Vandalům udělili pokutu 1000 korun za znečišťování veřejného prostranství.
„Protože však poškodili svým dalším protiprávním jednáním odpadkový koš, vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, a proto na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc na místě převzala k dalšímu opatření,“ uvedl mluvčí strážníků Rudolf Rubeš.
