Zlobil, tak dostal pěstí od partnerky. Na oplátku se vyřádil na sousedovi
Ilustrační foto: archiv

Zlobil, tak dostal pěstí od partnerky. Na oplátku se vyřádil na sousedovi

21. září 2018 21:57
Autor: TZ
Napadání ženy bylo oznámeno na tísňovou linku 156 ve čtvrtek v nočních hodinách z ulice Tenisová v Praze 15. Po příjezdu na místo kontaktovala hlídka oznamovatele, kterého údajně hluk donutil vyjít na chodbu domu, kde uviděl neznámého muže, jak rozbijí sklo balkonových dveří.

Když ho napomenul, udeřil ho „návštěvník" do obličeje a utekl z domu. Při kontrole ostatních pater odhalil další dvoje poškozené dveře a vzniklou škodu oznamovatel vyčíslil na několik desítek tisíc korun.

Po chvíli se hlídce přihlásila 24letá nájemnice jednoho z bytů, která přiznala hádku s opilým přítelem. Podle jejích slov měl rozbíjet věci a vyhazovat je z okna, proto ho udeřila do obličeje a vyhodila z bytu.

Fyzické napadení popřela a uvedla, že s ním telefonicky hovořila a měl by být v okolí domu. V přilehlém parku strážníci muže odpovídajícího popisu skutečně objevili. Tvrdil, že mu alkohol otupil paměť a na nic si nepamatuje.

„Přivolaný oznamovatel muže poznal. Z důvodu pokusu o útěk byl 25letý muž omezen na osobní svobodě a pro podezření ze spáchání trestného činu převezen na služebnu Policie ČR k dalšímu opatření,“ uvedl mluvčí Městské policie hl. n. Prahy Irena Seifertová.